PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czy warto budować sieć handlową na ścianie wschodniej?

Autor: PTWP 29 sierpnia 2014 10:28

O tym i kilku innych, ważnych tematach związanych z rozwojem handlu i współpracą dystrybucji z lokalnymi dostawcami ze wschodnich województw kraju porozmawiamy z uczestnikami debaty „Ekspansja sieci handlowych na ścianie wschodniej zmieni sytuację producentów i dostawców", która odbędzie się 18 września podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Kongres to szansa na spotkanie w jednym miejscu władz samorządowych, przedstawicieli sieci handlowych i dostawców działających po prawej stronie Wisły.

W czasie debaty nie tylko podsumujemy obecną sytuację rynkową, ale przede wszystkim zapytamy o perspektywy rozwoju handlu nowoczesnego na ścianie wschodniej. Czy czeka nas boom inwestycyjny, czy raczej będziemy mieli do czynienia z dalszym "spokojnym" rozwojem rynku? Jakie formaty mają największe szanse na rozwój na wschodnich rubieżach kraju? Czy sieci handlowe będą w stanie wykorzystać potencjał jaki niesie handel przygraniczny?

Zastanowimy się w jakich województwach tkwi największy potencjał rozwoju branży, a także jak rozwój sieci handlowych i nowocesnego łańcucha logistycznego przełoży się na dostawców i producentów żywności i produktów FMCG, którzy współpracują lub chcą rozwijać kooperację z wielką dystrybucją. Czy trend na „lokalność, unikalność i jakość produktu", który jest widoczny w sieciach handlowych jest szansą dla małych i średnich firm ze wschodu kraju? Zapytamy o szanse i perspektywy dla spółdzielni handlowych, które są mocno zakorzenione na lokalnych rynkach? Zastanowimy się, co dla sieci handlowych i dostawców oznacza dynamiczny rozwój infrastruktury drogowej w kraju?
Więcej informacji na temat Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku można znaleźć pod linkiem: Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku.

Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 18-19 września 2014 r. w Białymstoku. Organizatorem imprezy jest Grupa PTWP SA.
Udział we Wschodnim Kongresie Gospodarczy jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie zdjęcia w pliku graficznym jpg, maksymalny rozmiar 2MB. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod linkiem: Formularz WKG2014.

Akces uczestnictwa można składać do 12 września 2014 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Kubanek 2014-09-01 08:29:38

    Niestety w Lublinie, Kielcach, Olsztynie czy nawet Rzeszowie jest podobnie. Nie mówiąc o mniejszych miejscowościach. Zresztą w Polsce Zachodniej, w Lubuskim czy Zachodniopomorskim lub Opolskim, wcale nie jest lepiej, to też Polska B.

  • Roberttoo 2014-08-22 18:45:54

    dopóki w Białymstoku, będą pracowników traktować jak błoto, z mizernymi pensjami z najniższą krajową, to nie będzie warto cokolwiek jaki biznes otwierać, ludzie uciekają z tego miasta, bo miasto nic nie ma do zaoferowania, wystarczy zobaczyć życie w Warszawie ( lub większym mieście, a przyjechać na parę miesięcy do Białegosotku )

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane