PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

D&D walczy o kontrakt z Kauflandem. Spółka nadal w sporze z Makro i Realem

Autor: dlahandlu.pl 26 października 2012 12:11

Spółka D&D zawarła umowę agencyjną z firmą Bres Ryszard Jezierzański. Na jej mocy Bres zobowiązuje się do pośredniczenia przy zawieraniu umów z firmą Kaufland Warenhandel GmbH & Co KG. Podpisana umowa stanowi realizację strategii D&D, zakładającej rozbudowę portfela klientów oraz jego dywersyfikację, poprzez pozyskanie nowych kontraktów z sieciami handlowymi na dostawę elementów wykończenia i dekoracji wnętrz.

Firma D&D zajmuje się produkcją oraz sprzedażą elementów wykończenia i dekoracji wnętrz: głównie rolet okiennych, markiz, zasłon, karniszy i tapety. Odbiorcami są przede wszystkim sieci handlowe takie, jak: Castorama, Makro czy Brico Marche.

Obecnie, od marca 2012 roku D&D jest w sporze z Makro Cash and Carry Polska i siecią Real. Wartość przedmiotu sporu przeciwko Makro Cash and Carry Polska S.A. w Warszawie oszacowana został na 294.186,01 zł, natomiast wartość przedmiotu sporu przeciwko sieci Real to 2.207.136,21 zł. Podstawą złożenia pozwów w obydwu przypadkach był spór o czyny nieuczciwej konkurencji ww. sieci wobec firmy D&D.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane