Da Grasso: W tym roku będziemy renegocjować zasady współpracy z dostawcami spożywczymi

www.portalspozywczy.pl 31 stycznia 2013 12:18

- Zeszły rok pozwolił nam na pewne usystematyzowanie współpracy z dostawcami. Po intensywnym rozwoju ilościowym naszej sieci, w minionym czasie zweryfikowaliśmy nasze oczekiwania i wymagania wobec dostawców. Pozwoliło nam to na dobranie takich podwykonawców, którzy podobnie jak my stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Magdalena Piróg, wiceprezes Da Grasso.

Jak dodaje Magdalena Piróg, celem weryfikacji dostawców była optymalizacja kosztów - było to jedno z kryterium wprowadzania zmian.

- Nasi franczyzobiorcy, przystępując do tak dużej sieci jak Da Grasso, liczą na dobre ceny i dobry gatunek produktów. Poprzez negocjacje prowadzone z dostawcami chcemy zapewnić im najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Konsekwentne działania w tym kierunku przynoszą efekty, ponieważ w ostatnim czasie przyłączyło się do naszej sieci kilku nowych franczyzobiorców, doceniających prowadzoną przez nas politykę - komentuje wiceprezes Da Grasso.

W 2012 roku zarząd sieci podjął decyzje przede wszystkim dotyczące dostawców pozaspożywczych. - Na ten rok planujemy renegocjację zasad współpracy przede wszystkim z dostawcami spożywczymi. Poza tym w 2013 roku większą uwagę chcemy przyłożyć do kwestii informatycznych, co jest związane z zamówieniami on-line które chcemy wprowadzić w pierwszym półroczu 2013 roku. Chcemy także bliżej przyjrzeć się możliwościom rozwoju skutecznych narzędzi komunikacji marketingowej, czemu do tej pory poświęcaliśmy mniej czasu - dodaje Magdalena Piróg.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane