PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Da Grasso we franczyzowym formacie Express

Autor: dlahandlu.pl 29 listopada 2010 12:50

Da Grasso - sieć pizzerii i restauracji - wprowadziła do oferty franczyzowej nowy typ lokalu - Da Grasso Express.

Pierwsza placówka franczyzowa została otwarta w Środzie Śląskiej. Lokale Express realizują wyłącznie zamówienia w dowozie i na wynos. Obecnie sieć Da Grasso to ponad 200 pizzerii i restauracji zlokalizowanych w blisko 150 polskich miastach.

Oferta Da Grasso Express dotyczy miast poniżej 20 tys. mieszkańców, osiedli lub mniejszych galerii handlowych. Nowa koncepcja przewiduje m.in.: niższe koszty otwarcia lokalu, a także mniejszą powierzchnię niezbędną do realizacji inwestycji, ze względu na brak sali konsumpcyjnej. Zostały także ograniczone - w porównaniu do restauracji i pizzerii - wymogi technologiczne. Przewagę konkurencyjną zapewnia w przypadku Da Grasso Express bardzo szybka realizacja zamówienia.

- Koncepcja Da Grasso Express pozwoli zwiększyć zasięg naszej sieci, która jest już obecna w blisko 150 miastach. To także możliwość dla nowych franczyzobiorców, aby otworzyć lokal niższym kosztem niż tradycyjną pizzerię lub restaurację. Natomiast klienci zyskają to, co dla nich najważniejsze - ekspresową obsługę oraz jakość gwarantowaną przez Da Grasso - powiedziała Karolina Rozwandowicz, prezes zarządu Da Grasso Sp. z o.o.
W menu Da Grasso Express znajduje się nie tylko 75 rodzajów wyśmienitej pizzy podawanej zawsze z dwoma unikalnymi w smaku sosami - pomidorowym i czosnkowym, ale także przekąski, sałaty i lasagne oraz zupełnie nowe dania meksykańskie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane