Dania w 3 minuty od d'aucy

Autor: dlahandlu.pl 26 stycznia 2011 14:41

Dania w 3 minuty od d'aucy

Firma d'aucy wprowadziła na rynek innowacyjną linię produktów mrożonych - 3 minuty - tylko chwila. W jej skład wchodzą: Warzywa na patelnię, Zupy domowe oraz Warzywa gotowane. Od początku stycznia 2011 r. w sklepach dostępnych jest 20 nowych produktów marki d'aucy z innowacyjnej linii 3 minuty - tylko chwila.

Tym, co wyróżnia linię 3 minuty - tylko chwila, jest innowacyjna technologia produkcji, która pozwala znacznie skrócić czas przygotowania potraw. Wszystkie warzywa wchodzące w skład produktów z nowej serii d'aucy zostały odpowiednio podgotowane przed zamrożeniem, dzięki czemu
są jednakowo miękkie. W zależności od kategorii, mrożonkę wystarczy wrzucić na rozgrzaną patelnię z łyżką oliwy (Warzywa na patelnię), zagotować w garnku (Zupy domowe), rozmrozić lub podgrzać w kuchence mikrofalowej (Warzywa gotowane).

Produkty z linii 3 minuty - tylko chwila mają opakowania z perforacją ułatwiającą ich otwieranie. Zupy domowe, Warzywa na patelnię oraz Warzywa gotowane z serii 3 minuty - tylko chwila są dostępne w sprzedaży od stycznia 2011 r. w cenie od 4,99 zł do 5,59 zł/szt., w zależności od rodzaju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane