Daniłowski, Jakubiak, Pawiński, Mokrysz, Moczulski, Gantner na EEC 2017

www.portalspozywczy.pl 28 kwietnia 2017 16:19

Daniłowski, Jakubiak, Pawiński, Mokrysz, Moczulski, Gantner na EEC 2017 Fot. PTWP (EEC 2015)

Zenon Daniłowski, prezes Makaronów Polskich; poseł Marek Jakubiak, prezes Browarów Regionalnych Jakubiak; Krzysztof Pawiński, prezes Grupy Maspex Wadowice; Adam Mokrysz, prezes Mokate; Marek Moczulski, prezes Bakalland; Andrzej Gantner, dyrektor generalny PFPŻ. Okazją do poznania ich osobiście, wysłuchania dyskusji z ich udziałem i rozmów będzie Europejski Kongres Gospodarczy 2017 w Katowicach w dniach 10-12 maja.

Wszyscy z sześciu wymienionych prezesów i dyrektorów potwierdziło już swój udział - jako prelegenci - w debatach o tematyce spożywczej podczas Europejskiego kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Wezmą oni czynny udział w debatach o tematyce spożywczej. Są to: "Od lokalnej firmy do globalnego koncernu" oraz "Eksport polskiej żywności w nowej globalnej rzeczywistości gospodarczej", które odbędą się w piątek 12 maja. 

Jak dobrze promować polską żywność i rozwijać eksport w nowych warunkach geopolitycznych? Jak mądrze budować wartość polskich firm spożywczych na drodze do globalnego sukcesu? Jak właściwie interpretować nowe trendy konsumenckie? Jak nowoczesne technologie wpłyną na zachowania zakupowe klientów? To właśnie te zagadnienia zdominują debatę o branży spożywczej i handlowej w Polsce podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja).

Europejski Kongres Gospodarczy to 3 dni debat, około 700 prelegentów oraz 8000 uczestników. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZAREJESTRUJ SIĘ NA WWW.EECPOLAND.EU!

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane