Danone na nośnikach Synergic przypomina o piciu wody

Autor: dlahandlu.pl 27 czerwca 2016 09:59

Danone na nośnikach Synergic przypomina o piciu wody Fot. mat.pras.

Należący do koncernu Danone, największy producent wody butelkowanej w Polsce Żywiec Zdrój, rozpoczął w czerwcu kampanię reklamową pod hasłem „PAMIĘTAJ O WODZIE NA DROGĘ”. Nośniki reklamowe wykorzystywane w kampanii wybrano nieprzypadkowo – postawiono na te zlokalizowane na dworcach, by dotrzeć precyzyjnie do grupy docelowej, jaką w tym przypadku były osoby wybierające się w podróż.

Celem kampanii jest przypominanie, a zarazem uświadamianie, jak ważne jest picie wody, szczególnie podczas podróży. Layout kampanii został ujednolicony, tak by mocno skupić uwagę konsumentów i na dłużej powiązać hasło z konkretną marką. Producent zdecydował się na wybór nośników należących do firmy Synergic. Wymowne reklamy pojawiły się na nośnikach typu citylight i wielki format w Warszawie, Gdańsku i Sopocie. Na Dworcu Centralnym w Warszawie kampania potrwa do końca czerwca, a w w Trójmieście aż do końca sierpnia.

Dworce to miejsca, w których występuje ogromny ruch – rocznie ponad 22,5 mln osób. Hasło kampanii zatem idealnie wpasowuje się w specyfikę tej przestrzeni. Sugestywny wydźwięk reklam w połączeniu z wizją długiej podróży rewelacyjnie wpływa na instynktowy wybór produktu – komentuje Piotr Gajek, prezes zarządu Synergic.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane