PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Danone zwrócił się do Kauflandu o wycofanie reklamy

Autor: www.dlahandlu.pl 18 czerwca 2012 13:11

W przypadku współpracy z firmą Kaufland nie udało się dotychczas osiągnąć porozumienia w kwestii dostępności produktów Danone. Firma Danone żałuje, że Kaufland przez swoje praktyki nie zapewnia klientom pełnej oferty produktów mlecznych - oświadcza spółka Danone.

Danone informuje, że informacje przekazywane aktualnie przez firmę Kaufland, iż „firma Danone nie dostarcza swoich produktów po atrakcyjnych cenach", są nieprawdziwe. - Przeciwnie, Danone oferuje firmie Kaufland atrakcyjną ofertę handlową i ubolewa, że firma Kaufland nie zgadzając się na nią, nie zapewnia konsumentom optymalnej oferty produktowej. Zamieszczona reklama jest nieprawdziwa, nieetyczna i stanowi czyn nieuczciwej konkurencji. Danone zwróciła się do Kaufland o wycofanie reklamy - pisze spółka.

- Danone (...) oferuje kontrahentom - sieciom handlowym, jak i indywidualnym właścicielom sklepów i hurtowni - atrakcyjne warunki handlowe, biorące pod uwagę różne elementy, np. wielkość obrotów, formułę sklepów i działania promocyjne. Dzięki temu klienci mają możliwość zakupu produktów Danone w dobrej cenie w całej Polsce - czytamy w oświadczeniu.

Produkty firmy Danone dostępne są obecnie m.in. w następujących sieciach handlowych: Carrefour, Auchan, Elea, Tesco, Real, Leclerc, Intermarche, Żabka, Polomarket, Biedronka, Makro, Selgros, Eurocash, Netto oraz tysiącach mniejszych sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 33 2012-06-19 08:09:00

    KAUFLAND CHCE MIEĆ NAJNIŻSZĄ CENĘ , ALE NIEKONIECZNIE NAJNIŻSZĄ MARŻĘ . I KTOŚ MUSI WYŁOŻYĆ NA TO PIENIĄDZE . NIE CHCE SIĘ KAUFLANDOWI WALCZYĆ NA RYNKU Z KONKURENCJĄ PRZY POMOCY TAKICH SAMYCH NARZĘDZI . CHCE MIEĆ LEPSZE WARUNKI

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane