Darmowa dostawa od Poczty Polskiej przy zakupach kartami Visa w 15 e-sklepach

Autor: dlahandlu.pl 6 grudnia 2016 09:49

Płacąc kartą Visa za zakupy online u jednego z 15 partnerów, konsumenci otrzymają darmową dostawę kurierem Poczty Polskiej bez względu na wartość zamówienia. Promocja trwa do 21 grudnia br.

Do północy 21 grudnia posiadacze kart Visa dokonując zakupów w jednym z 15 sklepów internetowych otrzymają zamówienie poprzez darmową dostawę, którą zapewnią kurierzy głównego partnera promocji – Poczty Polskiej.
W promocję zaangażowani są: 4Home, City Sport, Emako, Endo, Gandalf.com.pl, Garneczki, Helion, Internetowy Supermarket, Lideria, Minti Shop, Nodik, Ombre, Ravelo, Sport-Shop oraz Szkla.com. 
„Na satysfakcję klientów z zakupów internetowych ma wpływ nie tylko jakość oferty i ceny w e-sklepach, ale także efektywna i skuteczna dostawa zamówień, a usługi kurierskie świadczone przez Pocztę Polską stoją na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z Visa, w intensywnym zakupowo okresie przedświątecznym możemy zaoferować nasze usługi klientom za darmo, co dodatkowo zachęca do dokonywania zakupów online” – komentuje Paweł Kopeć, Dyrektor Zarządzający Pionem Sprzedaży w Poczcie Polskiej.
Informacje nt. promocji docierają do konsumentów poprzez ogólnopolską kampanię Visa, która obejmuje reklamy w prasie , spoty w radiu oraz działania marketingowe w internecie, w tym bannery w popularnych serwisach internetowych i reklamy w wyszukiwarce Google, mailingi do konsumentów czy komunikację w mediach społecznościowych.
O promocji swoich klientów informuje także główny partner oraz współpracujący detaliści. Poczta Polska wykorzystuje w tym celu kanały internetowe oraz formy reklamowe w swoich placówkach pocztowych, z kolei detaliści swoje strony internetowe. Do wykorzystania materiałów reklamowych związanych z przedświąteczną promocją zostały zaproszone również banki-wydawcy kart Visa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane