PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Darmowa dostawa z wniesieniem produktów wielkogabarytowych w Agito.pl

Autor: pr 14 lipca 2016 11:30

Firma Agito.pl uruchomiła usługę bezpłatnego wniesienia zamówionych produktów wielkogabarytowych do mieszkania lub domu klienta. Kurierzy wniosą, rozpakują i ustawią sprzęt w odpowiednim miejscu oraz pozbędą się zbędnych opakowań. Usługa dostępna będzie bezpłatnie do końca lipca.

- Klienci w Polsce oczekują już nie tylko dużej liczby produktów i niskich cen, ale również rzeczy sprawiających, że zakupy przez internet stają się rzeczywiście prostsze i wygodniejsze, niż wizyta w tradycyjnym sklepie. Dostawa z wniesieniem to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Obecnie jest bezpłatna, bo chcemy zobaczyć jaka będzie reakcja na tą propozycję. Na podstawie informacji zwrotnych będziemy ją dalej rozwijać. Tak samo jak i inne usługi Agito.pl – powiedział Remigiusz Chrzanowski, Dyrektor Zarządzający Agito.pl.

Usługa bezpłatnego dostarczenia wraz z wniesieniem do mieszkania sprzętu z kategorii dużego AGD uruchomiona została wraz ze startem „Tygodnia urządzania w Agito.pl”.

Promocją darmowego wniesienia towarów wielkogabarytowych objęta jest cała kategoria dużego AGD oraz większość oferty przy zamówieniu o wadze powyżej 30 kg. Usługa realizowana jest dzięki współpracy z firmą DTS.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    6,08

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane