Dealz z lokalizacją w PH Kalinka w Kaliszu

Autor: dlahandlu.pl 25 stycznia 2018 14:24

Park Handlowy Kalinka w Kaliszu pozyskał jako najemcę sieć sklepów Dealz, działającą w Irlandii, Francji, Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii pod marką Poundland. Marka zajmie lokal o powierzchni 460 mkw. W transakcji najmu firmę Antan Development Polska reprezentowała firma doradcza Savills.

Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od 1990 roku. Posiada ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii i zatrudnia ponad 18 000 pracowników. Sieć Dealz należy do Grupy PEPKOR Europe, właściciela PEPCO oraz Poundland UK/Dealz Europa Zachodnia. W sklepach Dealz można zakupić m.in. produkty przemysłowe, spożywcze, drogeryjne oraz kosmetyczne, a także akcesoria domowe i dekoracyjne. 

Marcin Langowski i Robin Taylor, członkowie zarządu sieci Pepco w Polsce weszli także do zarządu spółki Dealz Poland. 25 września 2017 roku w KRS została zarejestrowana spółka Dealz Poland. Jej właścicielami są POUNDLAND LIMITED i POUNDLAND INTERNATIONAL LIMITED, które mają po 50 proc. udziałów w kapitale zakładowym o wartości 5 tys. zł. W zarządzie firmy znaleźli się: Marcin LANGOWSKI, Robin TAYLOR, Mark ELLIOTT, Sean CARDINAAL.

Park Handlowy Kalinka znajduje się u zbiegu ulic Serbinowskiej i Młynarskiej w Kaliszu. Kompleks składa się z czterech pawilonów o łącznej powierzchni ok. 7 900 mkw. Inwestorem Parku Handlowego Kalinka jest firma Antan Development Polska. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza Savills.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane