Decathlon bierze 2 tys. mkw. w rozbudowywanym Atrium Copernicus

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2013 13:40

Do rozbudowywanego Atrium Copernicus w Toruniu wprowadzi się sklep sportowy Decathlon. Będzie to pierwsza lokalizacja tej marki w Toruniu i druga, po Bydgoszczy, w województwie. W centrum zadebiutują również salony Cubus czy Sinsay. Obecnie, na terenie inwestycji trwają prace przy realizacji parkingu.

Sklepy Decathlon mieszczą wszystkie dyscypliny sportowe. Marka zajmie w rozbudowywanej części Atrium Copernicus ok. 2 tys. mkw. powierzchni i poszerzy ofertę sportową, którą reprezentuje salon Salamandra, a w przyszłości również Active Sport i klub Pure Jatomi Fitness.
Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe - Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa - za sprawą salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.

Obecnie na ukończeniu są prace związane z realizacją parkingu wielopoziomowego. Nowy parking będzie oferował ponad 500 miejsc. Po zakończeniu rozbudowy do dyspozycji Klientów centrum będzie łącznie 1,4 tys. miejsc parkingowych. Po zakończeniu tego etapu inwestycji rozpoczną się prace związane z rozbudową centrum handlowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,23

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane