PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Decyzja BAT odbije się niekorzystnie na wynikach KDWT

www.portalspozywczy.pl 10 października 2013 14:45

Decyzja BAT odbije się niekorzystnie na wynikach KDWT

Grupa Eurocash spodziewa się, że decyzja British American Tobacco Polska o zmianie modelu dystrybucji niekorzystnie odbije się na wynikach jej spółki zależnej KDWT. Eurocash nie zamierza jednak zmieniać swojej strategii w związku z nową sytuacją na rynku.

Spodziewamy się, że w naturalny sposób odbije się to niekorzystnie na wynikach KDWT - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Luis Amaral, prezes notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Eurocash.

Zaznacza, że Eurocash nie będzie zmieniać strategii z powodu decyzji BAT o zmianie modelu dystrybucji.

- Nasza strategia nie zmienia się. My pracujemy dla naszych klientów i to pod ich kątem, nie dostawców, budujemy naszą strategię - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Amaral.

- Nasi klienci z pewnością będą dalej obsługiwani przez KDWT w najlepszy możliwy sposób, w ramach dostępnego asortymentu - zapewnia.

Amaral dodaje: - BAT podejmuje sam decyzję, czy zamierza być partnerem dystrybutorów hurtowych, czy z nimi konkurować. Naszym zdaniem nie da się połączyć obu ról jednocześnie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Luis Amaral, prezes Grupy Eurocash.
- Warto też pamiętać o przykładach chociażby z rynku piwa, gdzie systemy dystrybucyjne rozwijane przez producentów są kosztowne i nieefektywne - dodaje.

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

KDWT to spółka z grupy Eurocash zajmująca się sprzedażą produktów impulsowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • gg 2013-11-07 15:22:59

  Kdwt złodziejska firma..okrada klientów i pracowników

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane