Decyzja w sprawie przyszłości Kerdos opóźniona

Autor: propertynews.pl 3 marca 2017 17:55

Sąd w Warszawie przesunął termin rozprawy w sprawie umorzenia postępowania sanacyjnego spółki Kerdos.

Pierwotnie wyznaczony termin, 14 marca, jest nieaktualny. Sąd zmienił termin na 22 marca br. Jak poinformował zarządca Kerdos, wniosek o przesunięcie terminu wypłynął od dłużnika.

Jedną z przyczyn decyzji może być planowane nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Kerdos wyznaczone na 21 marca. W porządku obrad zaplanowanego zgromadzenia zaplanowano m.in. omówienie sytuacji postępowania sanacyjnego zarówno grupy Kerdos, jak i spółki zależnej - Dayli. Właściciele grupy mają omówić propozycje układowe oraz będą dyskutowali na temat umorzenia postępowania sanacyjnego. W czasie spotkania właściciele zdecydują m.in. o możliwości "współpracy z zainteresowanymi podmiotami", bez wyjaśnienia, o jakie dokładnie firmy chodzi. Częścią spotkania będą również głosowania - nad połączeniem Kerdos Group z Dayli Polska, obniżenia kapitału zakładowego na pokrycie strat oraz wyrażenie zgody na dochodzenie roszczeń od poprzednich władz Kerdos. Chodzi o postulat obecnego głównego udziałowcy, by ukarać poprzedniego prezesa firmy, Kamila Kliniewskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • gość 2017-03-04 23:10:35

  Czy jest nadzór nad tym złodziejstwem . Czy Państwo Polskie nie ma narzędzi żeby zamknąć złodziei i umorzyć postępowanie sanacyjne dayli . Niech wypłacą to co ukradli , okradająć ludzi , łamiąc prawo restrukturyzacyjne

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,53

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane