Deichmann w elbląskich „Ogrodach"

Autor: www.dlahandlu.pl 15 października 2012 09:09

Międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych Deichmann znajdzie się wśród najemców rozbudowanej części Centrum Handlowego „Ogrody" w Elblągu. Salon tej marki, obecny już w „Ogrodach", powiększy się do 563 mkw. i przeniesie do nowej części centrum. „Ogrody" po rozbudowie pomieszczą 130 lokali handlowych i usługowych. Ponowne otwarcie obiektu planowane jest na 2014 r. Inwestorem projektu jest spółka CBRE Global Investors, a za rozbudowę i proces komercjalizacji odpowiada firma Acteeum Central Europe.

Deichmann posiada ponad 3 175 sklepów w Europie i USA oraz zatrudnia 32 500 pracowników. W Polsce sieć Deichmanna liczy ponad 200 sklepów.

- Cieszymy się, że udało nam się podpisać umowę na lokal w nowej planowanej części „Ogrodów" w Elblągu - mówi Wojciech Normand, wiceprezes Zarządu firmy Deichmann w Polsce. - Mamy nadzieję, że rozbudowa centrum spotka się z uznaniem klientów, co przełoży się na wzrost frekwencji, a tym samym wpłynie pozytywnie na obroty naszego sklepu. Powiększone „Ogrody", naszym zdaniem, mają szansę zdobycia dominującej pozycji wśród innych obiektów handlowych w tym mieście.

Obecnie projekt jest skomercjalizowany w 50 proc. Oprócz marki Deichmann umowy podpisali już tacy najemcy, jak: Carrefour, Camaieu, Home & You, Mohito, Reserved, Cropp Town, Rossmann, Douglass czy Orsay. Dla klientów rozbudowanego centrum przygotowano też nową ofertę rozrywki i spędzania wolnego czasu - multipleks oraz liczne restauracje i kawiarnie. Jak wskazują przeprowadzone w tym roku przez inwestora badania, aż 94 proc. elblążan robi obecnie zakupy w „Ogrodach", z czego 66 proc. regularnie. Z kolei 63 proc. badanych mieszkańców deklaruje, iż po rozbudowie zamierza jeszcze częściej odwiedzać to centrum.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane