Dekada Grójec ma podpisaną umowę z operatorem spożywczym

Autor: dlahandlu.pl 1 marca 2013 13:56

BOIG Property Consulting, firma odpowiedzialna za komercjalizację wszystkich obiektów należących do spółki Dekada Realty, podpisała nowe umowy najmu. W Dekadzie Grójec swój salon otworzy Media Expert i CCC.

W galerii Dekada Grójec lokal o powierzchni 800 mkw. otworzy Media Expert. Do grona najemców obiektu dołączy także CCC - sklep obuwniczy o powierzchni 350 mkw. Kluczowym najemcą galerii będzie popularny operator spożywczy należący do największej sieci sklepów detalicznych w Polsce, z którym już została podpisana umowa najmu. 
- Brak drogich w utrzymaniu powierzchni wspólnych pozwala nam na wynajem nawet o 30 proc, taniej niż w regularnych galeriach - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.
Dekada Grójec to 5 400 mkw., 17 lokali handlowo - usługowych, 180 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowano w IV kwartale 2013 r.

Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów, Kraków i Olsztyn. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną obiekty w Brodnicy, Rypinie, Grójcu, Nowym Targu i Malborku. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych DEKADA są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane