Dekada planuje w tym roku inwestycje w Ciechanowie i Nysie

Autor: dlahandlu.pl 5 stycznia 2016 11:36

- W Ciechanowie trwają prace zmierzające do rozpoczęcia budowy jedenastej Dekady, a zarazem czwartej łączącej funkcje handlową z dworcem autobusowym. Planujemy również budowę śródmiejskiej galerii handlowej DEKADY Nysa w bardzo dobrej lokalizacji – przy ul. Kolejowej, w ścisłym centrum miasta - mówi Aleksander Walczak, prezes DEKADA SA.

- Rozpoczęcie budowy w Nysie zostało zaplanowane na połowę roku 2016, a zakończenie budowy nastąpi w 2017 roku. Podpisaliśmy również umowę z PKP SA na budowę nowych centrów komunikacyjno-handlowych w Koninie oraz Mińsku Mazowieckim. W najbliższym czasie planujemy także rozbudowę DEKADY w Skierniewicach – dodaje Aleksander Walczak

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą DEKADA działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Planowane są także inwestycje w Ciechanowie, Nysie i Łowiczu oraz razem z PKP centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć DEKADA ma obejmować co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych DEKADA są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane