Dekada podpisała umowy z siecią Martes Sport. Rusza też z budową obiektu w Ciechanowie

Autor: dlahandlu.pl 2 października 2014 09:35

Spółka Dekada Realty podpisała trzy nowe umowy najmu z siecią Martes Sport. Umowy obejmują lokale w Żyrardowie (302 mkw.), Nowym Targu (337 mkw.) oraz w nowopowstającej galerii w Malborku (548 mkw.). W negocjacji umów pośredniczyła spółka BOIG Property Consulting.


Spółka Dekada Realty jest obecna na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku. W portfelu firmy znajdują się obiekty handlowe o powierzchni od kilku do kilkunastu tysięcy mkw. przeznaczone do robienia codziennych zakupów. Firma zrealizowała do tej pory dziewięć centrów i galerii handlowych typu convenience: w Myślenicach, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Olsztynie, Krakowie, Grójcu, Nowym Targu i Brodnicy, planowane są również kolejne projekty.
Dekada Malbork to dziesiąta z kolei inwestycja spółki, której budowa ruszyła w sierpniu b.r. Obiekt został zaplanowany jako dwukondygnacyjna galeria handlowa, zlokalizowana w pobliżu dworców PKP i PKS. Na powierzchni najmu 5 400 mkw. znajdzie się 20 lokali, w tym sklepy obuwnicze i odzieżowe, salon ze sprzętem RTV i AGD, drogeria, apteka oraz inne punkty handlowe i usługowe. Galeria dysponować będzie parkingiem podziemnym na 100 miejsc. Otwarcie Dekady Malbork zaplanowane jest na IV kwartał 2015 r.
Spółka niebawem rozpocznie realizację jedenastej inwestycji - Dekady Ciechanów - centrum handlowgo typu strip mall, zintegrowanego z dworcem autobusowym. Będzie to już czwarta (po Myślenicach, Nowym Targu i Brodnicy) inwestycja łącząca funkcję handlowo-usługową z funkcją komunikacyjną, zrealizowana przez spółkę Dekada. Obiekt zlokalizowany będzie przy ul. Sienkiewicza - na miejscu obecnego dworca autobusowego. Obiekt o powierzchni 2400 mkw. GLA będzie obejmował 7 markowych sklepów oraz punkty gastronomiczne i usługowe. Jego otwarcie zaplanowano na IV kwartał 2015 r.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,74

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane