Dekada Realty zapowiada kolejne inwestycje

Property News 4 grudnia 2013 13:04

Sieć centrów handlowych Dekada to obecnie siedem obiektów, ale jak zapowiada prezes spółki Dekada Realty Aleksander Walczak, firma jest w fazie szybkiego rozwoju i już wkrótce na handlowej mapie Polski pojawią się kolejne inwestycje.

Najnowszą inwestycją spółki jest Dekada w Grójcu. Centrum handlowe składa się z dwóch niezależnych budynków o łącznej powierzchni najmu 5 tys. mkw. - To typowy format dla nas - niewielki park handlowy z kilkunastoma najemcami, których oferta handlowa zaspokaja potrzeby najbliższych mieszkańców - mówi Aleksander Walczak.

Kolejny projekt dewelopera, który jest już praktycznie na ukończeniu, to Dekada w Nowym Targu. Centrum zostanie uruchomione w marcu 2014 roku. - Inwestycja w Nowym Targu to centrum handlowe połączone z dworcem autobusowym. Będziemy operatorem zarówno części dworcowej jak i handlowej - informuje Walczak.

Firma oczekuje także na pozwolenie na budowę galerii handlowej w Brodnicy. - To również będzie nieduże centrum komunikacyjne łączące obiekt handlowy z dworcem PKS. Otwarcie planujemy jesienią przyszłego roku - informuje prezes Dekada Realty.

Na tym jednak nie konczą się zamierzenia inwestycyjne spółki. Już wiosną Dekada Realty chce ruszyć z kolejną budową - tym razem w Malborku. - Będzie to niewielka galeria handlowa w ścisłym centrum miasta, której otwarcie przewidujemy wiosną 2015 roku - zdradza Aleksander Walczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane