Dekpol generalnym wykonawcą rozbudowy centrum handlowego Carrefoura

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2015 11:56

Zarząd spółki Dekpol poinformował o zawarciu w dniu 14 września 2015 roku umowy z Carrefour Polska o generalne wykonawstwo prac budowlanych dotyczących przebudowy Centrum Handlowo-Usługowego Carrefour Morena w Gdańsku.

Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych związanych ze zmianą sposobu użytkowania dla inwestycji polegającej na rozbudowie i przebudowie Centrum Handlowego Morena w Gdańsku wraz ze zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń na kina, pomieszczenia handlowo-usługowe i fitness. 

Zgodnie z umową termin na uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie Inwestycji został określony na 30 marca 2016 roku.
– Modernizacja, rozbudowa i rekomercjalizacja Galerii Morena jest jedną z najważniejszych inwestycji Carrefour na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że po oddaniu jej do użytku w drugim kwartale 2016 roku, stanie się ona ulubionymi miejscem zakupów i spędzania wolnego czasu dla wszystkich mieszkańców Gdańska – mówił w czerwcu br. Ronan Martin, wiceprezes zarządu Carrefour ds. Ekspansji i Centrów Handlowych. 

W wyniku prac budowlanych budynek galerii zostanie powiększony o ponad 13.000 m. kw. GLA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane