Delecta w cross-promocji z Bakallandem

Autor: dlahandlu.pl 17 listopada 2014 09:30

W okresie przedświątecznej sprzedaży Delecta z Bakalland w ramach cross-promocji zaproponuje konsumentom i detalistom pakiety z gratisem. Ponadto kategorię pieczeniową Delecty wspiera sponsoringowa kampania telewizyjna. W sklepach pojawią się specjalne świąteczne standy przygotowane dla mieszanek ciast oraz przypraw do ciast.

W ramach cross-promocji z marką Bakalland na półki w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji do piernika Duża Blacha Delecta zostaną dołączone rodzynki bursztynowe Bakalland, a wybrane bakalie Bakallandu będą dostępne z proszkiem do pieczenia Delecta i przepisem na ciasto gratis. Dla detalistów przygotowano pakiety, w których zakup przypraw do pieczenia Delecta o określonej wartości będzie premiowany gratisowym kartonem rodzynek Bakalland.

Dodatkowe wsparcie komunikacyjne i prosprzedażowe dla marki Delecta zaplanowano przed świętami w ramach telewizyjnej kampanii sponsoringowej. Bohaterami billboardów sponsorskich są ciasto Czekoladowe Duża Blacha, Krem karpatka, Duży Budyń, proszek do pieczenia i aromat do ciast. Emisje zaplanowano w popularnych kanałach TV. Kampania wystartowała na początku listopada i potrwa do końca grudnia br.

W punktach sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym pojawią sią dodatkowe ekspozycje z wykorzystaniem specjalnych świątecznych standów przygotowanych dla kluczowych kategorii. Będą to standy modułowe dla ciast i dodatków do pieczenia, standy wsypowe dla przypraw do pieczenia oraz specjalne wieszaki przypółkowe dla aromatów. Dla produktów Delecta zostały także zarezerwowane specjalne moduły świąteczne w gazetkach wybranych sieci krajowych i międzynarodowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane