PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Delecta wprowadza Galaretki na szybko!

Autor: produkty 10 kwietnia 2012 10:02

Delecta wprowadza Galaretki na szybko!

Delecta wprowadza do sprzedaży Galaretki na szybko! - unikalne na rynku galaretki, które tężeją w rekordowo krótkim czasie - po upływie zaledwie 30. minut (tradycyjna galaretka tężeje w czasie ok. 3. godzin).

Właściwości żelujące Galaretki na szybko! zawdzięczają roślinnemu składnikowi, którym zastąpiono żelatynę spożywczą. Dzięki temu, mogą być spożywane przez wegetarian.

Galaretki na szybko! można łączyć ze świeżym kiwi i ananasem. Dzięki wyeliminowaniu żelatyny tężeją w obecności enzymów, zawartych w owocach, co jest niemożliwe w przypadku użycia tradycyjnej galaretki żelatynowej.

Galaretka na szybko! rozpuszcza się łatwiej i szybciej w porównaniu do tradycyjnej galaretki. Po zastygnięciu ma delikatniejszą strukturę.

Pojedyncze opakowanie stanowi porcję na 1/2 litra wody, odpowiednią do udekorowania jednego ciasta. Pełna oferta obejmuje cztery owocowe smaki: truskawkowy, cytrynowy, pomarańczowy, agrestowy.


Nowe galaretki Delecty nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Są dostępne w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 26 marca br.

Wprowadzeniu produktu na rynek będzie towarzyszyć wsparcie reklamowe, zaplanowane na okres od maja do lipca br. w telewizji, prasie kobiecej i Internecie.

 


Sugerowana cena det. 1,65 zł

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • zewsząd i znikąd 2013-01-27 15:05:12

  Nie zawierają żadnego "paliwa jądrowego", tylko zwykły karagen, zagęstnik pochodzący z wodorostów. Naprawdę nie trzeba traktować wegetarianizmu z tak niesamowitą podejrzliwością (a traktuje się, owszem; znam mięsożerców, którzy nawet nie spróbują kotletów sojowych, jakby to była obraza dla ich jedynie słusznego sposobu odżywiania). W każdym razie bardzo się cieszę, że znów na polskim rynku są dostępne wegetariańskie galaretki - chętnie bym zjadła, a do tej pory pojawiały się bardzo rzadko.

 • Niezadowolony konsument 2012-12-01 16:55:01

  Lini do zdj szukajcie na fotosiku , uploadre o nazwie backspace115

  Pozdrawiam

 • Niezadowolony konsument 2012-12-01 16:46:20

  Dzisiaj zrobiłem jedna , a raczej nie zrobiłem bo powstał kożuszek i dupa , pół się ścięło a pół czysta woda, szajs jakich mało nie polecam nikomu tego produktu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (10)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,19

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane