PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Deli Catering umacnia pozycję lidera na rynku

dlahandlu.pl 26 września 2017 10:53

Marka Deli Catering wygrała przetarg na obsługę Toru Służewiec. Wygrany przetarg to krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych - ocenia spółka.

Tor Służewiec to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. W trakcie największych gonitw, jak Derby czy Wielka Warszawska, służewiecki tor odwiedza blisko kilkanaście tysięcy widzów.

- Fakt podpisania umowy to niewątpliwie wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu naszej marki – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie Deli Catering, która jest krajowym liderem na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych. - Pod uwagę brane było nie tylko  wcześniejsze doświadczenie w obsłudze wydarzeń najwyższej rangi, lecz także i portfolio obsługiwanych do tej pory eventów - dodaje.

Współpraca dotyczy zarówno obsługi cateringowej wydarzeń organizowanych na dopiero co odrestaurowanej Trybunie Honorowej, jak i obsługa restauracji oraz 3 barów Trybuny Honorowej.

Od ponad 70 lat Tor Służewiec stanowi najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. Co ciekawe, teren toru wykorzystywany jest również jako miejsce wydarzeń, które nie są związane bezpośrednio z wyścigami (jak na przykład koncerty muzyczne). Stąd na Służewcu gościło także wielu znanych artystów, jak U2, Depeche Mode czy The Rolling Stones.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane