PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Delikatesy Frac stawiają na świeże produkty (video)

Autor: x-news.pl, dlahandlu.pl 12 października 2017 10:33

Delikatesy Frac stawiają na świeże produkty (video) Fot. za x-news.pl

W warszawskim Wilanowie otwarto kolejny sklep polskich supermarketów spożywczych FRAC. To trzeci punkt w stolicy. Sieć liczy w sumie 21 punktów w Polsce, głównie na Podkarpaciu.

FRAC to miejsce, gdzie stawia się na świeżość i jakość, nie brakuje także polskich produktów. Na klientów czeka ogromny wybór mięs, wędlin i ryb, starannie wyselekcjonowanych przez pracowników. - Mamy mięso najlepszej jakości. Spędzamy dużo czasu na wyborze gospodarstw, z których pochodzi. Mięso, którym handlujemy jest rozbierane w nocy. Rano trafia na sklepowe lady. Handlujemy nim tylko jeden dzień - zapewnia Łukasz Brudniak, kierownik działu mięsnego.

Wybierając się na zakupy do sklepu FRAC można mieć pewność, że dostaniemy świeże pieczywo. - Poszukujemy sprawdzonych piekarni. Klienci szukają chlebów na naturalnych zakwasach - mówi Anna Czemarnik, branżystka działu z pieczywem.

- Posiadamy obecnie 21 sklepów, głównie na Podkarpaciu - mówi dyrektor handlowy FRAC Ewa Hałdaś i dodaje, że będzie ich więcej. - Zwracamy uwagę na jakość i świeżość. Staramy się tak dobierać dostawców, by byli w stanie spełnić nasze wymogi. Do naszych magazynów trafia stuprocentowo pewny jakościowo i świeży towar - zapewnia Rafał Duliban, kierownik zakupów owoców i warzyw.

Zobacz video: 

Pierwszy sklep sieci powstał w 1994 roku w Krośnie przy ul. Czajkowskiego. Obecnie placówki zlokalizowane są na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, mazowieckiego i śląskiego.

W 2014 roku sieć liczyła 40 sklepów w 15 miastach, położonych na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. W 2015 Frac odsprzedał 19 sklepów sieci Stokrotka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Smoking 2017-10-12 10:51:12

  Jak się mówi: "robię zakupy we Fracu czy we Fraku"?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,19

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane