PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Delikatesy internetowe A.pl otwierają oddział w Szczecinie

Autor: pr, dlahandlu.pl 4 lipca 2011 13:11

Delikatesy internetowe A.pl otwierają oddział w Szczecinie

O lipca w Szczecinie rozpoczęły działalność delikatesy internetowe A.pl. Jest to kolejne, już ósme polskie miasto, którego mieszkańcy mają e-dostęp do oferty ponad 13 000 produktów. Partnerem serwisem jest Grupa Bomi, właściciel popularnej sieci delikatesów.

- E-grocery to nadal nowa branża, a zakupy spożywcze przez Internet nie są tak oczywiste dla Polaków jak dla naszych zachodnich sąsiadów. Dlatego otwierając nowe lokalizacje dla naszych sklepów, zamiast standardowego marketingu wybraliśmy działania mające na celu przede wszystkim zbudować świadomość usługi wśród naszych potencjalnych klientów. Mam na myśli chociażby pojawienie się na portalach dedykowanych grupowym zakupom. Zainteresowanie naszą ofertą przerosło przyjęty w budżecie plan. Szczecin dynamicznie się rozwija, myślę więc, że i w tym mieście zdobędziemy stałych klientów - komentuje Jakub Milewski, koordynator ds. e commerce A.pl

Statystyki wskazują, że rynek e-grocery w Polsce, czyli zakupów spożywczych przez internet waha się pomiędzy 0,1 a 0,2 procenta. Dla porównania w innych krajach Europy wynosi nawet 3-4 procent. W najbliższym czasie w naszym kraju spodziewany jest wzrost tego rynku o 30-40 proc. Spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect. Za chwilę rozpocznie się plasowanie akcji wśród inwestorów, a debiut planowany jest na wrzesień 2011.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane