Denny's szuka franczyzobiorców w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 20 września 2016 09:28

Denny's szuka franczyzobiorców w Polsce fot. shutterstock

Denny’s, sieć restauracji typu casual dining, wchodzi do Polski. Firma udzieli licencji franczyzowej na tutejszy rozwój. Franczyzodawca amerykańskiej marki Denny’s przyjedzie 29-30 września do Warszawy spotkać się z potencjalnymi franczyzobiorcami.

- Uważamy, że to dobry czas na wejście marki Denny`s do Polski. Rynek jest chłonny i nadal otwarty na nowe koncepty, pod warunkiem, że spełniają oczekiwania klientów – mówi William Edwards, przedstawiciel firmy Denny`s na międzynarodowym rynku.

Firma widzi swoje placówki na lotniskach, w kampusach uniwersyteckich, w centrach handlowych i w formie tradycyjnych restauracji przy ulicach. Restauracje Denny`s będą otwierane w miejscach o dużym natężeniu ruchu. – Ofertę kierujemy do każdego rodzaju klienta – rodzin z dziećmi, do młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Świadczy o tym również całodobowa praca lokali, z menu dopasowanym do pory dnia. Serwujemy śniadania, obiady, kolacje oraz dania „nocne”. W naszej karcie są także napoje alkoholowe oraz pozycje nawiązujące do lokalnej kuchni. Polskim klientom również zaoferujemy coś z tradycyjnych smaków – mówi Williams Edwards.

Obecnie amerykańska sieć szuka partnera, który poprowadzi jej rozwój w Polsce. Współpraca będzie oparta na zasadzie franczyzy. Inwestorem może zostać firma, będąca już franczyzobiorcą innych konceptów gastronomicznych z USA.
Polska jest jednym z czterech krajów w Europie, gdzie planuje zadebiutować amerykańska sieć. Należy do nich Wielka Brytania, Włochy i Hiszpania. Denny`s po raz pierwszy w swojej 63-letniej historii istnienia planuje wejście na europejski rynek.

Ponad 1700 restauracji w USA i 13 innych krajach. Dodatkowo w Japonii działa 400 restauracji Denny’s. Firma obsługuje 32 mln klientów miesięcznie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • whatsup 2016-09-20 23:27:20

    a na ch#$ mnie ten kaktus!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane