PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Desperados rozkręca dziką imprezę

Autor: pr 20 września 2011 16:24

Zbliża się druga edycja dzikiej imprezy The Wildest Night Party sponsorowanej przez markę Desperados. Na uczestników imprezy czekają unikalne atrakcje m.in. w strefach: Caracas - utrzymanej w stylu rodem z Ameryki Południowej, Crazy Bathroom, czyli opuszczonej łaźni parowej z kąpielą w pianie, Silent Disco zaaranżowanej w klimacie latynoskiego święta San Benito czy Si Sinema, gdzie odbędzie się pokaz dzikich filmów w wydaniu 5D.

Kto zechce w tę niezwykłą noc przeżyć prawdziwą, głośną imprezę na ulicach wenezuelskich miast, musi odwiedzić strefę Caracas. To jedyne miejsce w Polsce, w którym można poczuć atmosferę rodem z Ameryki Południowej i usłyszeć klubowe rytmy przeplatające się z miejskim gwarem. Na wszystkich imprezowiczów czeka też stara, opuszczona łaźnia parowa, zapraszająca do szaleństwa w pianie.

Imprezowiczów zaskoczy także doświadczanie rzeczywistości wszystkimi zmysłami w Si Sinema, gdzie odbędzie się pokaz filmu "Asylum", który w wydaniu 5D, jeszcze bardziej mrozi krew w żyłach widzów. Niewątpliwa atrakcja imprezy to także Silent Disco zaaranżowane w stylu latynoskiego święta San Benito. Wszyscy, którzy będą potrzebowali chwili wytchnienia od imprezowych atrakcji, będą mogli odpocząć w strefie Rebelion Desperados, utrzymanej w klimacie opuszczonego więzienia.

The Wildest Night Party nie byłoby tak niezwykłe bez barwnych postaci, które rozkręcają imprezę. Brazylijskie tancerki, dzikie bestie w klatkach i pilnujący ich olbrzym czy Equipo sin cabeza - orkiestra złożona z muzyków bez głów to tylko niektóre osobliwości, jakie można spotkać na imprezie.

Imprezę uświetni koncert brytyjskiej grupy tworzącej w stylu bassline house - Jack Beats, duetu który wstrząsnął elektroniczną sceną klubową. Pokaz swoich umiejętności tanecznych połączonych z niezwykłym widowiskiem artystycznym zaprezentuje grupa Art Color Ballet. Gorące i dzikie rytmy na parkiecie zapewnią najlepsi polscy DJ-e: DJ BTR, DJ Falcon, MK FEVER, DJ SL, The Phantom.

To tylko część atrakcji, jakie zostały przewidziane na tę wyjątkową noc. Aby poznać szczegóły, trzeba wziąć udział w imprezie. To wszystko już 24 września w Łodzi w kompleksie zabytkowych fabryk - Posiadło Księży Młyn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane