PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Deweloper mieszkaniowy będzie budować obiekty handlowe

Autor: propertynews.pl 27 stycznia 2012 16:32

Spółka Włodarzewska SA, która obecnie realizuje budowę Galerii Brwinów w Brwinowie, szykuje kilka nowych inwestycji komercyjnych. W tej chwili bank ziemi firmy to 250 hektarów gruntu z przeznaczeniem pod takie obiekty.

 - W naszych planach są m.in. projekty handlowe zlokalizowane nieopodal Warszawy oraz retail park. To inwestycje, które chcemy zrealizować z w ciągu najbliższych lat - informuje Propertynews.pl Marta Nowicka z biura prasowego spółki.

Obecnie spółka proceduje pozwolenia na nowe inwestycje komercyjne. Na razie nie wiadomo jednak, czy ich realizacja rozpocznie się w tym roku. 

W styczniu obligacje Włodarzewska SA zadebiutowały na Catalyst. - Środki z rynku Catalyst zostaną przeznaczone w głównej mierze na potrzeby inwestycyjne, głównie w sektorze komercyjnym - tłumaczy Marta Nowicka.

Plany spółki obejmują też zakup gruntów pod nowe inwestycje.

Największym przedsięwzięciem komercyjnym firmy Włodarzewska w 2012 roku będzie otwarcie Galerii Brwinów, które zaplanowano w marcu br. - Jest to pierwszy obiekt handlowy w powiecie pruszkowsko-grodziskim. Znajdzie się tu 40 lokali - wyjaśnia Nowicka.

Firma kończy proces komercjalizacji. Wśród najemców są m.in.: supermarket Piotr i Paweł, sieć drogerii Rossmann, sklep RTV/AGD Mix Electronics.

Więcej na www.propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane