Deweloper N1 Park rozmawia z trzema operatorami spożywczymi

Property News 22 sierpnia 2016 12:12

W blisko 30-tysięcznym Biłgoraju powstanie obiekt o powierzchni najmu 5,3 tys. mkw., w którym swoje miejsce znajdzie 20 salonów handlowo-usługowych. Deweloperem jest spółka Nizio Development One, która na w przyszłym roku planuje otworzyć w Biłgoraju N1 Park.

- Ze zrealizowanych przez nas badań wynika, że podstawowym celem odwiedzin tego typu formatu handlowego są salony odzieżowe, obuwnicze i usługowe. Jednakże, mamy świadomość, że fundamentalnym magnesem jest obecność popularnego operatora spożywczego. Obecnie prowadzimy rozmowy z trzema sieciami spożywczymi i już wkrótce będziemy mogli poinformować o podpisanej umowie najmu - komentuje Andrzej Nizio, prezes Nizio Development One, inwestora i dewelopera obiektu.

Inwestor przewiduje, że ok. połowa mieszkańców zasięgu oddziaływania będzie odwiedzać obiekt co najmniej raz na dwa tygodnie.

-Ppoza operatorem spożywczym, rozmawiamy z sieciami z takich kategorii jak: RTV-AGD, wyposażenie wnętrz, branży sportowej, drogerii oraz mody i obuwia - podsumowuje Nizio.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,15

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane