DHL partnerem Amazon Fresh w Niemczech

Autor: dlahandlu.pl 24 marca 2017 13:27

Firma kurierska DHL została partnerem logistycznym Amazon Fresh w Niemczech. Począwszy od przyszłego miesiąca, rozpoczną się dostawy zamówień w Berlinie, a wkrótce także na terenie całego kraju.

"Handelsblatt" pisze, że oferta DHL była finansowo zbyt atrakcyjna, aby Amazon odmówił. Amazon Fresh ma ruszyć z ograniczoną ofertą produktów, która ma być szybko rozwijana, podobnie jak to miało miejsce w innych krajach. DHL nie jest jedynym partnerem Amazona, także sieć supermarketów Tegut stanie się dostawcą w Niemczech.

Amazon Fresh nie jest pierwszym internetowym supermarketem, który będzie obsługiwać DHL. Firma współpracuje już z Allyouneed Fresh, co przyciągnęło do kuriera nowych partnerów - tak się stało właśnie w przypadku Amazona.

Jesienią 2016 r. Amazon uruchomił również Amazon Fresh w Wielkiej Brytanii, zaczynając od Londynu. Amazon współpracuje z siecią supermarketów Morrison's, co oznacza, że ​​część jej asortymentu jest dostępna na Amazonie. Mówi się także, że Amazon szuka przestrzeni sklepowej w Londynie, gdzie planuje otworzyć stacjonarny supermarket.

Amazon Fresh nie jest jeszcze dostępny w Belgii i Holandii, ale gigant e-commerce uruchomił w Belgii usługę Amazon Pantry i dostarcza uczestnikom programu Amazon Prime suchą żywność do domu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,87

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane