PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Divante wdrożyło nową platformę CDP.pl

Autor: pr/dlahandlu.pl 29 stycznia 2015 11:44

Spółka Divante, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla e-commerce, odpowiada za budowę nowej odsłony serwisu CDP.pl, poprzednio należącego do grupy kapitałowej CD PROJEKT. Funkcjonalność platformy została dostosowana do nowej strategii CDP.pl, które zamierza konkurować na rynku sprzedaży online z takimi graczami jak Empik.com i Merlin.pl.

Odświeżona wersja CDP.pl to nowa jakość na polskim rynku e-commerce. Finalny kształt serwisu powstał w wyniku wielomiesięcznej pracy zespołu Divante oraz agencji Ars Thanea, która odpowiadała za stworzenie layoutu witryny. Specjaliści z Divante opracowali innowacyjne rozwiązania, które z jednej strony czynią platformę maksymalnie przyjazną dla użytkowników, a z drugiej ułatwiają jej obsługę operacyjną i dalszy rozwój.

Nowy serwis CDP.pl został wzbogacony o szereg funkcjonalności, które wpływają na wygodę i komfort zakupów. Użytkownicy mogą wybierać spośród 40 tysięcy produktów z sześciu kategorii tematycznych, dostępnych w formie cyfrowej lub fizycznej. Każdy z nich został zaprezentowany
w prosty i czytelny sposób. Wirtualne półki klienta, umożliwiają dystrybucję kluczy do produktów cyfrowych na różne platformy. Produkty zakupione w formie fizycznej można natomiast otrzymać przesyłką kurierską nawet tego samego dnia. Modele obsługi klienta zostały zintegrowane
z procesami logistycznymi, zastosowano także systemy gwarantujące stabilne działanie aplikacji nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu.

Wśród funkcjonalności dostępnych dla operatora sklepu znalazły się m.in.: przedsprzedaż produktów, panele agregujące dane od dostawców, rozbudowana obsługa procesowania zamówienia pomiędzy systemami i klientem czy zarządzanie półkami i licencjami klientów.

W ramach współpracy z CDP.pl Divante odpowiada także za działania efektywnościowe oraz hosting platformy. Spółka zajmie się również dalszym rozwojem serwisu.

Divante wdrożyło dotychczas kilkadziesiąt dużych projektów e-commerce. Spółka pracowała m.in. dla takich marek jak LPP/Reserved, Złote Wyprzedaże, Home&You czy ING Bank Śląski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane