Divante wdrożyło nowy e-serwis dla szwedzkiego wydawnictwa Norstedts Förlagsgrupp

Autor: dlahandlu.pl 19 grudnia 2016 13:17


Norstedts.se to kolejny projekt w portfolio wrocławskiej spółki, zrealizowany dla kontrahenta z Europy Zachodniej. Nowa strona tego największego i najstarszego szwedzkiego wydawnictwa to nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim dostosowanie do potrzeb użytkowników mobilnych.

Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się w czerwcu 2016. W ramach projektu trwającego cztery miesiące, Divante wdrożyło stronę internetową opartą na systemie CMS Pimcore, na której jest zaprezentowana szeroka oferta produktów wydawniczych Norstedsts. 

Na podstawie projektu graficznego dostarczonego przez szwedzką Agencję Oxys, Divante wdrożyło frontend sklepu oraz prace nad integracjami, w tym integracją z wewnętrznym systemem klienta, w którym przechowywane są wszystkie informacje o produktach i autorach.

W projekcie Divante będzie odpowiedzialne również za hosting aplikacji. W przyszłości, Divante i Norstedts Förlagsgrupp będą współpracować także przy innych projektach, między innymi przy serwisie internetowym wydawnictwa skierowanym do młodszego pokolenia czytelników.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane