Divante z kontraktem na obsługę ZloteWyprzedaze.pl

Autor: dlahandlu.pl 3 września 2014 10:21

Spółka Divante z Grupy OEX przejęła opiekę techniczną nad serwisem należącym do firmy Złote Wyprzedaże SA. Współpraca obejmuje zapewnienie ciągłości działania platformy klienta w trybie 24/7, rozwój oprogramowania oraz zarządzanie projektem.

Dodatkowo uruchomiono dwie nowe wersje językowe serwisu: bułgarską i rumuńską.

W ramach współpracy z marką Złote Wyprzedaże Divante zapewnia SLA realizowane w trybie 24/7 za pomocą tzw. Grupy Uderzeniowej.
Czas reakcji na potencjalne problemy z działaniem serwisu wynosi poniżej 30 minut. To pozwala zapewnić stabilność działania, także w wypadku aplikacji stworzonej przez wielu dostawców, jak w przypadku platformy należącej do Złotych Wyprzedaży - dodaje Paweł Szreder.
ZloteWyprzedaze.pl to serwis internetowy oferujący ubrania i dodatki najlepszych światowych marek oraz znanych projektantów w promocyjnych cenach. Sprzedaż odbywa się w ramach kilkudniowych wyprzedaży, o których zarejestrowani użytkownicy są informowani poprzez newsletter. Wśród oferowanych przez serwis marek znajdą się m.in. Calvin Klein, Armani, Versace, Diesel, Gucci, Guess, Adidas i wiele innych.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane