Dixy Group organizuje tygodnie tematyczne

Autor: dlahandlu.pl na podstawie esmmagazine.com 27 września 2016 13:15

Grupa Dixy rozpoczyna organizowanie w swoich sklepach "festiwali regionalnej żywności". Co tydzień około 20 produktów z danego regionu Rosji zostanie dodanych do stałego asortymentu. Pierwszy festiwal jest poświęcony daniom z Uralu - donosi esmmagazine.com

- W ostatnich latach wiele lokalnych przedsiębiorstw zainwestowało w rozwój produkcji i są gotowi do dostarczania produktów wysokiej jakości nie tylko w swoim regionie, ale także w naszych sklepach - powiedziała Ekaterina Kumanina, dyrektor komunikacji w sieci Dixy.

Sieć chce zaprezentować specyfikę kulinarną różnych regionów Rosji.

Przypomnijmy, że niedawno sieć poinformowała, że zamierza wzmocnić współpracę z rosyjskimi dostawcami. Spółka planuje podwoić liczbę bezpośrednich umów we wszystkich kategoriach w ciągu najbliższych dwóch lat.

Pierwszy sklep Dixi został otwarty w Moskwie w 1999 roku. Standardowy paragon w sieci wynosi 339 rubli (ok. 20 zł). Sklepy operują na powierzchni handlowej ok. 300 mkw., a w ofercie mają od 2,7 tys. do 4,8 tys. SKU. Obecnie Grupa należy do trójki największych detalistów w Rosji pod względem sieci sprzedaży, przychodów i powierzchni sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane