Długofalowa współpraca firmy Tymbark z PZPN

Autor: pr 29 stycznia 2016 14:53

Długofalowa współpraca firmy Tymbark z PZPN Marka Tymbark zaangażowała się w rozwój dziecięcej piłki nożnej w Polsce, , fot. mat.pras.

Firma Tymbark oraz Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyły umowę o współpracy przy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Nowy kontrakt będzie obowiązywać do 2020 roku.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to piłkarska impreza dla dzieci. Rozgrywki dziewcząt i chłopców odbywają się w trzech kategoriach wiekowych (U-8, U-10, U-12), a miejscem finału jest Stadion Narodowy w Warszawie. Tymbark będzie głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przez kolejne pięć edycji, czyli do 2020 roku.


W tym roku mija 10 lat odkąd Tymbark współpracuje z PZPN i jest głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Przez ten okres frekwencja wzrosła 20-krotnie.

– W ciągu 10 lat w Turnieju wzięło udział prawie 1,3 miliona dzieci z całej Polski – powiedział Krzysztof Pawiński, prezes Maspex.

Obecnie trwa XVI edycja Turnieju, która swój finał będzie mieć 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane