Do 2017 r. liczba aptek pod szyldem Dr Zdrowie wzrośnie do 50

Autor: pr, dlahandlu.pl 31 października 2016 11:06

Sieć aptek Dr Zdrowie otworzyła kolejny punkt w Lublinie. Apteka mieści się w Galerii Olimp. To już 2 apteka sieci w tym mieście. Tym samym spółka zwiększyła swoją sieć do 32 placówek w Polsce.

Dr Zdrowie S.A. to sieć 32 aptek zlokalizowanych w galeriach handlowych i dworcach kolejowych 19 polskich miastach. Sieć powstała ponad 20 lat temu. Zgodnie z zapowiedziami prezesa zarządu, Radosława Wesołowskiego, do 2017 liczba aptek pod tym szyldem wzrośnie do 50.

- W Aptekach Dr Zdrowie poza tradycyjnym asortymentem aptecznym: leki na receptę, preparaty OTC i suplementy diety, pacjenci mogą znaleźć szeroki wybór dermokosmetyków - mówi Anna Kozak, dyrektor handlowy sieci. – Jednak chcąc sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających cały czas poszukujemy nowości i poszerzamy ofertę.

Apteka w Galerii Olimp jest piętnastą placówką sieci wykonaną według nowego konceptu. Firma zdecydowała się na powiększenie strefy samoobsługowej, co pozwala nie tylko na lepszą ekspozycję asortymentu, ale przede wszystkim zwiększa swobodę pacjentów w poruszaniu się po aptece.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,01

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane