Do Knight Frank z departamentu komercjalizacji w PKP

Property News 1 lutego 2016 11:03

Małgorzata Szychułda, ekspert w zarządzaniu wartością nieruchomości handlowych z doświadczeniem w działaniach marketingowych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, objęła stanowisko dyrektora działu Retail Asset Management w Knight Frank w Polsce.

Przed dołączeniem do Knight Frank, Małgorzata pracowała na stanowisku dyrektora departamentu komercjalizacji w PKP. W tym czasie nadzorowała m.in. proces modernizacji Dworca Centralnego w Warszawie. Dzięki jej działaniom poziom wynajęcia powierzchni handlowej na dworcach strategicznych w Polsce wzrósł z 43 proc. do 94 proc.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobyła pracując po stronie deweloperów, jak i firm doradczych.

W latach 2009 – 2011, Małgorzata pełniła funkcję dyrektora marketingu centrum handlowego Bonarka City Center.

Małgorzata pracowała także dla Cushman & Wakefield, gdzie była odpowiedzialna za przeprowadzenie procesu otwarcia Złotych Tarasów, a następnie za planowanie i nadzór nad działaniami marketingowymi centrum. W tym samym czasie Małgorzata koordynowała otwarcie greckiego centrum handlowego The Mall of Cyprus. Kolejnym dużym wyzwaniem było przygotowanie i przeprowadzenie procesu repozycjonowania galerii handlowej Campona w Budapeszcie. 

Małgorzata pracowała też dla IQ Marketing, Japan Tobacco oraz Grupa Calsberg i Manhattan Real Estate Management. W tej ostatniej firmie była odpowiedzialna m.in. za przygotowanie oraz realizację budżetu i strategii marketingowej dla 11 centrów handlowych w Polsce.

Małgorzata jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję pośrednika oraz zarządcy nieruchomości. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Małgorzata jest wieloletnim wykładowcą w ramach ICSC European Retail Property School.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane