PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Do końca przyszłego roku Polskie Jadło uruchomi 30 przydrożnych restauracji

Autor: PAP 28 czerwca 2011 12:14

Polskie Jadło jest bardzo zadowolone z wyników sprzedażowych dwóch pilotażowych przydrożnych restauracji Pit Stop Bar. Do końca 2012 roku spółka planuje uruchomić do 30 lokalizacji tego typu.

Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) zostały otwarte w połowie kwietnia tego roku przy autostradzie A4 w Zakrzowie i Podłężu w Małopolsce.

"Zarząd spółki po gruntownej analizie wyników 2,5 miesięcznej działalności obu jednostek stwierdza, że wyniki te w sposób znaczący przekroczyły spodziewane przez spółkę wartości. Rekordowa w tej branży dynamika wzrostu przychodów porównawczych miesięcznych sięgająca obecnie około 80 proc. wzrostu utwierdza zarząd we właściwym doborze koncepcji rozwoju spółki Polskie Jadło (...). Wyniki te przekroczyły najbardziej optymistyczne założenia, a marża wypracowana to 33 proc. - 35 proc. od uzyskiwanego przychodu" - napisano w komunikacie.

Polskie Jadło szacuje, że od połowy kwietnia do końca czerwca przychody netto tych dwóch lokalizacji wyniosą 239 tys. zł.

Spółka podała, że zaakceptowano już 10 nowych lokalizacji i obecnie trwają formalności cywilno-prawne oraz uzyskiwanie zgód administracyjnych na montaż i uruchomienie nowych obiektów Pit Stop Bar.

Spółka poinformowała też, że jeszcze w czerwcu ruszają dostawy w ramach realizacji kontraktu zawartego z Lotos Paliwa obejmującego program "pierogowy kubek".

"Raport z realizacji tego kontraktu obejmującego dostawami 90 stacji paliw administrowanych przez Lotos Paliwa opublikowany zostanie w pierwszych dniach lipca 2011 roku".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane