PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Do końca roku Makro zmodernizuje wszystkie hale małego formatu

Autor: www.dlahandlu.pl 9 lipca 2014 10:04

9 lipca po miesięcznej przebudowie ruszył Makro Punkt w Słupsku. Jest to pierwsza hala mniejszego formatu sieci, która przeszła przebudowę.

W wyniku analiz rynkowych zmieniono znacznie asortyment dostępny w placówce. Jak wskazuje sieć, w chwili obecnej oferowane produkty stanowią 90 proc. podstawowego koszyka polskiego kupca. Wprowadzono także prezentację paletową produktów o wysokiej rotacji, takich jak piwa i napoje. - Zmiany jakie zaszły w Słupsku sprawiły, że zakupy stały się wygodniejsze, a placówka jest bardziej przestronna. Nowy sposób prezentacji artykułów w ramach danego stoiska i wyeksponowanie poszczególnych produktów np. napoi, ułatwia mi poruszanie się pomiędzy półkami, dzięki czemu zakupy są mniej czasochłonne - mówi Pan Sławomir Wilczyński, klient Makro.

Ponadto,  podjęto decyzję o wprowadzeniu w Makro Punkcie nowej sekcji artykułów sezonowych, w której obecnie oferowane są takie produkty, jak m.in. węgiel drzewny, opakowania jednorazowe czy ziemia ogrodnicza. Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest możliwość lepszego kontaktu z zastępcą menedżera Makro Punktu, który ma stałe miejsce w dziale Obsługi Klienta i Kas.

Placówka wprowadziła również strefę dedykowaną klientom Odido, w której wyeksponowany został cały asortyment sieci oferowany w bieżącym wydaniu gazetki promocyjnej. W słupskim punkcie otwarto też kącik kawowy dedykowany jego klientom. 

- Wobec dynamicznie zmieniającego się rynku, Makro stara się cały czas modyfikować swoją ofertę. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o przebudowie wszystkich Makro Punktów. Nasza decyzja jest wynikiem wsłuchania się w głos klientów, zaś cel klarowny: chcemy być jak najbliżej naszego klienta i dopasować naszą ofertę jak najlepiej do jego potrzeb - mów David Boner, prezes MAKRO.

Całościową przebudową objęte zostały także wszystkie pozostałe Makro Punkty: w Tarnowie, Kołobrzegu, Lesznie, Radomiu, Nowym Targu, Gorzowie Wielkopolskim, Jeleniej Górze, Włocławku, Pile oraz Tarnobrzegu. Zmiany w placówkach zostaną przeprowadzone do końca bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane