PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Do końca roku Orlen uruchomi kolejne lokalizacje O!Shop na stacjach paliw

Autor: dlahandlu.pl 17 czerwca 2015 11:06

Pod koniec maja PKN ORLEN otworzył trzy testowe obiekty O!Shop na swoich stacjach w Warszawie zlokalizowanych na ulicy Surowieckiego, Postępu i Grzybowskiej. Do końca roku koncern planuje otworzyć kilka kolejnych lokalizacji – głównie w obrębie woj. mazowieckiego.

Uruchomienie i testy nowego konceptu nie niwelują planów prowadzenia sklepów pod innymi szyldami na stacjach.

"Testy z partnerami Tesco i Eurocash oparte zostały przede wszystkim na konceptach już istniejących i wymagających większych powierzchni (formuła minimarketu). Natomiast O!Shop to unikalna koncepcja sklepu convenience połączona z ofertą gastronomiczną. Powstała ona od podstaw uwzględniając oczekiwania współczesnego rynku wprowadzając naszych klientów w nowy wymiar wygodnych i szybkich zakupów i usług - napisano w odpowiedzi na pytanie serwisu dlahandlu.pl.

Przypomnijmy PKN Orlen na początku czerwca zgłosił do rejestracji w Urzędzie ds. Harmonizacji Rynku Węwnętrznego (OHIM) znak towarowy O!Shop Orlen. Opórcz pieczywa, warzyw, owoców, przekąsek, nabiału w sklepie O!Shop sprzedawany jest także świeżo wyciskany sok, zimne i gorące napoje. W sklepie został także wygospodarowany kącik gastronomiczny do konsumpcji m.in hot-dogów na miejscu. W ramach rozwoju usług detalicznych od jesieni 2014 roku na stacjach Orlenu uruchamiane są testowo placówki handlowe pod logo Tesco Express oraz Delikatesy Centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Tomek 2015-07-22 12:05:15

    A mnie się bardziej podoba O!shop, byłem na Surowieckiego, jest super :)

  • Klient 2015-06-20 08:18:39

    A mnie sie bardziej podoba Tesco Express

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane