PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Do końca roku pod szyldem Netto będzie działało 280 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 2 lipca 2012 19:02

Już za kilka dni duńska sieć dyskontów Netto otworzy w Wojkowicach na Śląsku swój 250. sklep w Polsce. Do końca 2012 roku operator chce mieć w naszym kraju 280 placówek.

- Sklep, który otworzymy 5 lipca w Wojkowicach będzie 10 placówką Netto, którą uruchomiliśmy w Polsce od początku roku. W ciągu sześciu następnych miesięcy chcemy otworzyć 30 kolejnych - mówi Sławomir Nitek, dyrektor operacyjny sieci Netto Polska.

Oznacza to, że w 2012 r. duńska sieć chce otworzyć w naszym kraju 40 sklepów, będzie to o 10 placówek więcej niż w roku ubiegłym. Docelowo operator chce otwierać przynajmniej 50 sklepów rocznie.

Netto jest najmocniejsze w zachodniej części kraju. W 2012 r. chce mocniej ruszyć na wschód, w kierunku Wisły i otwierać sklepy m.in. w województwie warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. Jednocześnie Netto pracuje nad uruchomieniem sklepów w okolicach Warszawy.

Netto stanowi część duńskiego koncernu Dansk Supermarked A/S, której właścicielami są A.P. Mřller-MćrskGruppen i F. Salling. Dansk Supermarked jest drugim co do wielkości przedsiębiorstwem działającym w branży handlu detalicznego w Danii. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech i Szwecji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,24

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane