Do końca roku ruszą dwa sklepy firmy Media Saturn

Property News 4 sierpnia 2014 09:52

Firma Media Saturn, właściciel marek Media Markt, Saturn, Saturn Connect przygotowuje się do otwarcia kolejnych placówek. Tylko w tym roku wystartują dwa nowe sklepy sieci.

W tym momencie firma Media Saturn posiada łącznie 71 sklepów. Największa marka, Media Markt, dysponuje 48. placówkami. Saturn posiada 22 lokale a Saturn Connect, w tym momencie 1.

Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, tylko w tym roku firma planuje otwarcie dwóch nowych placówek swoich marek. W perspektywie kilku lat możliwe jest utrzymanie kilku otwarć rocznie. Przedstawiciele Media Saturn zastrzegają jednak, że wszystko uzależnione jest od ofert na wynajem powierzchnię w atrakcyjnych centrach handlowych.

Firma Media Saturn to w skali światowej 950 placówek w 17 krajach. Prezesem polskiego oddziału jest Marcin Rosati. W Polsce pierwsze sklepy Saturn powstały w 2004 roku. Obecnie sieć dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 19 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane