PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Do sklepów trafiło piwo Łomża Podkapslowe

Autor: pr 26 września 2012 11:21

Do sklepów trafiło piwo Łomża Podkapslowe

Do sklepów trafia właśnie najnowszy produkt Browarów Regionalnych Łomża - piwo Łomża Podkapslowe. Jest ono pierwszym piwem, które można pić na dwa sposoby. Można przed otwarciem przechylić butelkę, aby drożdżowy osad z dna wymieszał się z jasnym piwem, a piwo zrobi się mętne lub pozostawić niemieszane - lekkie i orzeźwiające.

Łomża Podkapslowe to piwo jasne, niepasteryzowane, niefiltrowane, refermentowane (dojrzewające w butelce) - dostępne w bezzwrotnej butelce 0,33l. Nowatorski design i świeża zielona kolorystyka etykiety sprawią, że piwo wyróżni się na półce i przyciągnie uwagę konsumenta. Dodatkowo zapakowane będzie w praktyczny karton typu fridgepack (10 x 0,33l), który zmieści się w niemal każdej lodówce.

- W ostatnim czasie na polskim rynku piwa zaszły znaczące zmiany. Konsumenci coraz częściej zamiast po „tradycyjne jasne pełne" sięgają po produkty z półki piw „ciekawych". Kierunek piw ciekawych zapoczątkowały piwa niepasteryzowane, ale wraz z ich upowszechnieniem się piwosze zaczęli poszukiwać nowych doznań w ramach kategorii.  Obecnie w opinii konsumentów zainteresowanych półką piw ciekawych, wśród których szczególnie liczni są młodzi mieszkańcy dużych miast, kluczowym i szczególnie pożądanym atrybutem piwa jest jego mętność, nieklarowność. Takie właśnie jest piwo Łomża Podkapslowe - orzeźwiające i mętne jednocześnie. Wystarczy przechylić i poczekać, aż się wymiesza. - mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager marki Łomża.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • s_cud 2012-10-19 22:25:50

  Pierdolenie!! Mnie, jako piwosza, obecnie interesuje czysto polska czekoladowa stoutowość, IPA albo AIPA, że o innych wariactwach nie wspomnę! Czy któryś koncerniak zaryzykuje - Browar Łomża? Wątpię!!!

  Piwo z osadem? Cóż to za nowość!!

 • Piwosz 2012-09-26 23:26:17

  Ale za to smaczne koncerniaki i nie drogie

 • Piwosz 2012-09-26 18:03:00

  100% racji Łomża i Perła stylizują się na piwa regionalne a nie mają nic z nimi wspólnego. To zwykłe koncerniaki

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,24

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane