PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Do UOKiK wpłynął wniosek o zgodę na przejęcie marki Dax Cosmetics

Autor: dlahandlu.pl/wirtualnemedia.pl 31 stycznia 2014 10:01

Do UOKiK wpłynął wniosek o przejęcie przez The Mentholatum Company z siedzibą w Nowym Jorku kontroli nad Dax Cosmetics Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnowie.

W styczniu została podpisana umowa przedwstępna, która otwiera drogę do przejęcia Dax Cosmetics przez The Mentholatum Company. Dotychczas Dax Cosmetics zarządzali wspólnie Wojciech Szulc i Jacek Majdax.
The Mentholatum Company jest amerykańskim konsorcjum farmaceutyczno-kosmetycznym. Od 1988 roku Mentholatum jest częścią Rohto Pharmaceuticals - japońskiej korporacji kosmetyczno-farmaceutycznej z siedzibą w Osace w Japonii.
- Dzięki aliansowi z Dax Cosmetics, grupa Rohto Pharmaceuticals uzyska dostęp do nowoczesnego laboratorium i mocy produkcyjnych, którymi dysponuje firma Dax Cosmetics, jak i do polskiego rynku - przekonuje Jagna Dyżanowska, senior PR manager w Dax Cosmetics. - Polska będzie bazą europejskiej ekspansji japońskiej grupy Rohto Pharmaceuticals w obszarze kosmetyków. Jednocześnie alians zapewni firmie Dax Cosmetics dostęp do rynków eksportowych, na których grupa Rohto Pharmaceuticals jest obecna, jak również do najnowszych japońskich technologii - mówi w rozmowie z seriwsem wirtualnemedia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,80

 • Śr

  1,30

 • Min

  1,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane