PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dobry Produkt - zgłoszenia do 20 września

Autor: dlahandlu.pl 31 lipca 2013 12:46

Już w listopadzie Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz branżowych serwisów internetowych www.portalspozywczy.pl i www.dlahandlu.pl, po raz kolejny wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyzna firmom z branży żywnościowej certyfikaty „Dobry Produkt - wybór ekspertów".

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą. Nagradzamy i tym samym wskazujemy najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, sposobem opakowania, promujemy kreatywność firm i odwagę rynkową.

Wprowadzając nowe rozwiązania w zakresie innowacyjności i jakości, firmy nie tylko inwestują we własny rozwój, ale także pozwalają branży spożywczej wejść w nowy etap rozwoju.

Logo „Dobry Produkt - wybór ekspertów" ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek. Wyraźne logo „Dobry Produkt - wybór ekspertów" ma pomagać konsumentom w dokonaniu właściwego wyboru. Jako że jedynie 30 proc. konsumentów czyta informacje umieszczone na etykietach, logo „Dobry Produkt - wybór ekspertów" daje szansę na wyróżnienie produktu i polecenie go uwadze klientów.

Selekcja ekspertów obejmuje produkty zgłoszone do konkursu w pięciu kategoriach:


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane