PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dolcan buduje kolejne małe centrum handlowe w Warszawie

Property News 15 kwietnia 2013 12:28

Do planowanych przez Dolcan SA dwóch małych galerii handlowych w Warszawie i okolicach dołącza kolejne. Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, spółka ma też nowy pomysł związany z komercjalizacją tych obiektów - we wszystkich ma się znaleźć prywatna placówka medyczna.

Trzecia galeria handlowa ma powstać na warszawskich Włochach - na terenie, na którym spółka realizuje inwestycję mieszkaniową Osiedle Tęczowe. Dwie pozostałe staną na warszawskim Targówku - Galeria Łodygowa i Białołęce - Galeria Lewandów.

- Dolcan chce budować centra handlowe o powierzchni do 5 tys. mkw. Mają być komplementarne do usług mieszkaniowych i uzupełniać lukę na rynku handlowym w okolicy - mówi Tomasz Panabażys, prezes zarządu Dolcan Plus.

Głównym najemcą obiektów ma być sieć spożywcza. Poza tym w centrach znajdą się też m.in.: fryzjer, banki, poczta i lokale gastronomiczne. - Ofertę galerii chcemy też wzbogacić o placówki medyczne - zaznacza prezes Dolcan Plus i dodaje, że firma właśnie prowadzi rozmowy z najemcami spożywczymi i medycznymi i nie wyobraża sobie rozpoczęcia prac bez podpisania listów intencyjnych.

Niewykluczone, że Dolcan będzie budować kolejne galerie handlowe, choć Tomasz Panabażys podkreśla, że wszystko uzależenia od powodzenia pierwszych inwestycji handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    3,10

  • Min

    2,59

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8189

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane