DomExpo Warszawa zaoferuje 1,1 tys. mkw. powierzchni handlowej

Property News 16 czerwca 2014 19:58

DomExpo Warszawa to dwa pięciokondygnacyjne budynki biurowe byłej FSO, przy ulicy Modlińskiej 4. Obecnie trwa ich remont i rewitalizacja. Powierzchnia całkowita każdego z nich to 6,9 tys. mkw., w czym powierzchnia biurowa to 5,5 tys. mkw. w Budynku A i 4,5 tys. mkw. w Budynku B. Dodatkowa powierzchnia handlowa zajmie w nich łącznie 1,1 tys. mkw. - na parterze przewiduje się operatora spożywczego, restaurację fastfood, aptekę, bank i drogerię.

Komercjalizacja powierzchni już się rozpoczęła. Część powierzchni biurowej została wynajęta głównie przez firmy, które korzystać będą z powierzchni wystawienniczej w domExpo Warszawa. Centrum wynajmować będzie również powierzchnię magazynową.

Powierzchnia użytkowa domExpo wyniesie 55 tys. mkw. Dawna hala magazynowa zostanie podzielona na dwie części: ekspozycyjną oraz w wysokiej na prawie 18 metrów strefie część eventowo-konferencyjną, w której dobudowana będzie antresola z salami bankietowo-konferencyjnymi mogącymi pomieścić do 1500 osób. Znajdować się tutaj będzie również 6 tys. mkw przeznaczone na ekspozycje czasowe. Wybudowanych zostanie tu 1200 miejsc parkingowych. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 11 hektarów.

Centrum domExpo powstaje przy skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej i ul. Modlińskiej, naprzeciwko węzła komunikacyjnego na Żeraniu. Otwarcie Centrum nastąpi w 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane