Domowa drukarka 3D w hipermarketach Auchan

Autor: dlahandlu.pl 11 października 2016 11:23

Domowa drukarka 3D w hipermarketach Auchan Fot. mat. pras.

Polsko-szwedzki startup łączący intuicyjną w obsłudze drukarkę 3D z dedykowaną platformą z modelami rozpoczyna współpracę z siecią hipermarketów Auchan. Drukarka Skriware, dostępna dotychczas jedynie w sklepie online, wchodzi do sprzedaży stacjonarnej w placówkach sieci Auchan w całym kraju. To kolejny krok w kierunku upowszechnienia druku 3D wśród domowych użytkowników.

Po zakończonej sukcesem kampanii na portalu crowdfundingowym Kickstarter, zespół Skriware pozyskał środki na wprowadzenie na rynek eleganckiej i minimalistycznej drukarki 3D. Zebrane fundusze pozwoliły również na otwarcie i rozwijanie dedykowanej platformy z modelami - Skrimarket.com. Celem firmy jest stworzenie miejsca dla społeczności entuzjastów druku 3D, gdzie profesjonaliści będą zarabiać na swoich projektach, a amatorzy mogą uzyskać rady od użytkowników z większym doświadczeniem.

Drukarka Skriware jest bezpieczna i prosta w obsłudze, a dzięki minimalistycznemu designowi świetnie wpasuje się w każde wnętrze. Zastosowane w drukarce unikalne rozwiązanie “kliknij i drukuj” pozwala na drukowanie modeli 3D za pomocą zaledwie jednego kliknięcia myszką. Odpowiednio przygotowane do druku projekty po naciśnięciu przycisku drukowania są automatycznie przesyłane do drukarki przez WiFi. Użytkownik nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy, czy używać skomplikowanych programów do modelowania. Łatwość obsługi Skriware sprawia, że nawet początkujący użytkownicy mogą w pełni korzystać z możliwości technologii druku 3D.

Drukarka dostępna jest w ofercie sklepów Auchan od 6 października. Można zakupić ją w promocyjnej cenie 3680 zł we wszystkich placówkach marki w Polsce. Możliwy jest zakup w systemie ratalnym. Do każdego urządzenia dołączono szpulę filamentu do druku 3D, dzięki czemu z drukarki można korzystać od razu po rozpakowaniu z pudełka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane