PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dostawca sieci handlowych z nowym magazynem

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2016 11:52

Harper Hygienics zawarła z Panattoni Europe znaczącą umowę budowy i najmu nowej hali magazynowej.

Spółka 11 marca 2016 roku zawarła z Panattoni Europe umowę najmu, której przedmiotem jest najem jednostki składającej się z pomieszczeń magazynowych o powierzchni ok. 14.272 m.kw. i pomieszczeń biurowych o powierzchni ok. 774 m.kw, która to jednostka zostanie wybudowana przez Panattoni na miarę i potrzeby spółki, na cele ogólnomagazynowe, produkcji wyrobów higieniczno-kosmetycznych oraz konfekcjonowania produktów.

Budynek znajdować się będzie w Jakubowie. - Strony ustaliły okres budowy na ok. 6 miesięcy, natomiast okres najmu na 10 lat, licząc od daty rozpoczęcia tj. od 14 lutego 2017 r. z możliwością przesunięcia na warunkach wskazanych w umowie najmu – poinformowała spółka Harper Hygienics.

Szacowana całkowita wartość umowy najmu za cały okres jej obowiązywania to ok. 7 mln euro netto - opłata wynikająca z czynszu najmu oraz ok. 5,2 mln złotych netto - opłata eksploatacyjna.

Panattoni zobowiązał się wydać spółce przedmiot najmu nie później niż do dnia 14 lutego 2017 roku.

Kryterium będącym podstawą uznania umowy za znaczącą jest wartość przekraczająca 10 proc. skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Harper Hygienics za okres ostatnich czterech kwartałów obrotowych.

Harper Hygienics to producent wyrobów higieniczno-kosmetycznych pod marką Cleanic, Kindii i Presto Clean oraz pod markami własnymi sieci handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,24

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane