Dostawcy Tesco z 4 krajów skontaktują się z siecią przez jeden punkt kontaktowy

Autor: dlahandlu.pl 12 grudnia 2016 12:13

Supplier Helpline, jeden punkt kontaktowy dla dostawców Tesco, po etapie testów na polskim rynku, wprowadzony został także do Czech, Słowacji i Węgier. - Ideą Supplier Helpline jest stworzenie dodatkowego punktu kontaktu dla dostawców, w stosunku do codziennych relacji z odpowiednim kupcem. Helpline pozostaje w strukturach zespołu ds. relacji z dostawcami - nowej jednostki powstałej kilka miesięcy temu - wyjaśnia Michał Sikora, rzecznik prasowy Tesco.

Jak wyjaśniają przedstawiciele Tesco, Supplier Helpline uprości relacje firmy z dostawcami – będą oni mieli do dyspozycji jeden punkt kontaktowy dla kontrahentów. Internetowy formularz pozwoli dotarzeć do odpowiednich osób w strukturach firmy, zaś odpowiedź na przekazane kwestie udzielana będzie w ciągu 48 godzin w dni robocze.

Tesco zachęca swoich dostawców do korzystania z rozwiązania we wszystkich kwestiach związanych z finansami, logistyką, dystrybucją i zagadnieniami handlowymi. Narzędzie dostępne jest w czterech środkowoeuropejskich językach oraz po angielsku na stronie https://helplineforsuppliers.com.

Po stworzeniu jednej jednostki biznesowej dla Polski, Czech, Słowacji i Węgier, firma utworzyła jeden dział ds. produktów. Następnie powołano zespół ds. relacji z dostawcami, co ma na celu stałą poprawę poziomu współpracy i zrozumienia wzajemnych oczekiwań. Tesco wprowadziło także nowe kanały komunikacji, jak Konferencje Dostawców, Newsletter dla Dostawców czy Supplier Helpline.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane